PROMOCJA

PROMOCJA 

Teraz Dokker Van z oponami zimowymi od 1 zł oraz w Leasingu od 102% z pakietem ubezpieczenia komunikacyjnego tylko 1,9%.

Sprawdź takżę instalację gazową LPG w promocyjnej cenie.

Liczba samochodów w promocji ograniczona. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Oferta dla Stałych Klientów Dacii na www.mojadacia.pl

DACIA FINANSOWANIE

DACIA FINANSOWANIE:

• Kredyt 50/50

• Kredyt 4x25

• Kredyt Ulgowy

• Leasing od 102% z ubezpieczeniem 1,9% 

 

Komplet opon zimowych lub akcesoria od 1 zł (o wartości maksimum 1000 zł).
Kredyty oferowane są przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępne u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

Oferta dotyczy samochodów z rocznika 2014. 

DACIA Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG

DACIA DOKKER VAN

- Base 1.6 84 LPG
- Confort 1.6 84 LPG

SAMOCHODY DACIA Z FABRYCZNĄ INSTALACJĄ LPG

Silnik samochodu z instalacją LPG zasilany jest dwoma rodzajami paliwa: benzyną lub paliwem LPG czerpanym z dodatkowego zbiornika. Rozruch silnika zawsze następuje przez zasilanie benzyną, po czym jest on automatycznie przełączany po kilku sekundach na LPG, w zależności od temperatury silnika. Gdy zbiornik LPG zostanie opróżniony, zasilanie przełącza się automatycznie na pobór benzyny. Kierowca może również w każdej chwili podczas jazdy przełączyć zasilanie z benzyny na LPG i odwrotnie. Służy do tego specjalny przycisk na tablicy rozdzielczej. Dzięki zamontowaniu zbiornika LPG w miejscu koła zapasowego (zastąpionego zestawem do naprawy opon), objętość bagażnika nie ulega zmniejszeniu.

Zalety fabrycznej instalacji LPG: solidność, niezawodność

1) Fabryczna instalacja LPG Landi Renzo gwarantuje wysoką jakość, niezawodność. Spełnia europejskie normy dotyczące bezpieczeństwa. Landi Renzo jest specjalistą i światowym liderem w dziedzinie systemów zasilania LPG. Zbiornik LPG jest wykonany z bardzo wytrzymałej blachy stalowej grubości 2 do 3,5 mm.

2) Modele Dacia z fabryczną instalacją LPG objęte są 3 letnią ( lub 100 000 km ) gwarancją producenta, podobnie jak wszystkie inne wersje modeli marki Dacia.

DOSTĘPNY RÓWNIEŻ MONTAŻ INSTALACJI LPG DO SAMOCHODÓW Z SILNIKIEM 1.6 MPI 84 DLA MODELI:

• LODGY 5-, 7-miejscowy
• DOKKER
• DOKKER VAN

Instalacja LPG w tych modelach może być zamontowana u Autoryzowanego Partnera Dacii w oparciu o schemat przygotowany przez Landi Renzo Polska i zatwierdzony przez Renault Polska Sp. z o.o. Nad jakością montażu w każdym serwisie czuwa kontroler jakości, który odbył specjalne szkolenie w tym zakresie. Współpraca z producentem instalacji LPG, firmą LandiRenzo gwarantuje wysoką jakość montażu i funkcjonowania - warunki gwarancji na Lodgy, Dokkera i Dokkera Vana nie ulegają zmianie i wynoszą 3 lata lub 100 000km - dla samochodu i dla instalacji LPG (dotyczy montażu w samochodzie nowym).

Montaż instalacji możliwy jest też do w.w. samochodów zakupionych wcześniej!

 

sandero ico-logan ico-logan-mcv duster lodgy dokker dokker van
DACIA | SAMOCHODY NOWE | DACIA DOKKER VAN