Gwarancja

Gama Dacia :

Samochody marki Dacia są niezwykle solidne i spokojnie wywiążą się ze wszystkich zadań. Są wyposażone w układ jezdny umożliwiający jazdę po większości dróg z jakimi się zetkniesz.
Dacia  proponuje bogatą ofertę silników i sprawdzonego wyposażenia podnoszącego bezpieczeństwo, dzięki możliwości korzystania z know-how Grupy Renault.

Wszystkie zastosowane rozwiązania konstrukcyjne mają na celu zapewnienie niezawodności, z której słynie marka Dacia. Samochody naszej marki wyróżniają się także niskimi kosztami przeglądów i napraw. 

Pozwala nam to zaoferować 3-letnią gwarancję na nasze samochody (lub do 100 tys. km – do spełnienia pierwszego z podanych warunków). 
Możesz jechać spokojnie !

Dodatkowa gwarancja

Spokój gwarantowany nawet do 5 lat!

Dzięki usłudze serwisowej Formuła Non Stop możesz przedłużyć gwarancję producenta nawet do 5 lat!*
Umowa stanowi zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń i zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych (łącznie z robocizną), bezpłatną całodobową pomoc drogową Dacia Assistance na terenie Polski oraz Europy.**

Dlaczego warto skorzystać z dodatkowej gwarancji?

  • Spokój nawet na 5 lat
Formuła Non Stop zapewnia bezpłatną wymianę lub naprawę wadliwych części mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych, z kosztami robocizny włącznie. Ty decydujesz na jaki okres i jaki limit kilometrów zostanie przedłużona gwarancja Twojego samochodu.

  • Gwarancja pomocy
Formuła Non Stop to również bezpłatna całodobowa pomoc drogowa Dacia Assistance, gwarantująca naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie na skutek awarii.

  • Bezpieczeństwo za granicą
Formuła Non Stop jest honorowana we wszystkich krajach Unii Europejskiej.

  • Korzyści finansowe
Formułę Non Stop możesz zakupić wraz z nowym samochodem w ofercie kredytowej RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział W Polsce.

Dzięki przedłużonej gwarancji możesz lepiej planować wydatki związane z samochodem.

Twoja Dacia ma większą wartość rynkową, ponieważ Formuła Non Stop może być scedowana na następnego właściciela – jeśli będziesz chciał sprzedać swój samochód, sprzedasz go łatwiej i korzystniej.

* W tym 3 lata gwarancji producenta z limitem 100.000 km i do 2 lat dodatkowej płatnej gwarancji z limitem kilometrów zależnym od wybranej opcji (patrz cennik) w ramach usługi Formuła Non Stop.

** Szczegóły w Ogólnych Warunkach Umowy Serwisowej FNS, które dostępne są u Autoryzowanych Partnerów Dacii.